KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14931016
nr 1493 1016
Oidentifierad konstnär, efter Teniers. Monogramsignerad. Olja på plåtpannå, 20x29 cm, yttermått inklusive ram: 34x42 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:46:35
26/9 19:41:35
- Klassiska
26 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska